Kobiece INSPIRATORIUM 2

Integracja aktywistek podczas Kobiecego Inspiratorium 2

Kobiece Inspiratoria to doskonała okazja do dzielenia się doświadczeniami, informacjami i zasobami, ale także do inicjowania wspólnych, kobiecych działań w Opolu. 6 czerwca o godz. 18.00 odbędzie się drugie spotkanie, na które Fundacja Laboratorium Zmiany zaprasza aktywistki działające na rzecz kobiet. Wyjątkowo ta edycja odbędzie się w formie pikniku na Kapielisku Bolko.

Serdecznie zapraszamy przedstawicielki organizacji, grup nieformalnych, aktywistki i działaczki, które na różne sposoby działają na rzecz rozwoju i wspierania kobiet na drugie już spotkanie Kobiecego Inspiratorium.

Co będzie się działo?

Chcemy bliżej się poznać i w przyjaznej atmosferze pogadać o tym, co już robicie, ale też o tym, o czego potrzebujecie i co planujecie, nawet w dalekiej przyszłości.

Jeśli nie byłyście na pierwszym spotkaniu i chcecie opowiedzieć o sobie lub o swojej organizacji, bardzo Was do tego zapraszamy – przygotujcie prezentacje na 5 min. Z racji, że Kobiece Inspiratorium 2 odbędzie się w plenerze, nie nastawiajcie się na prezentacje multimedialne. 🙂

Jest możliwość przyjścia z dziećmi.

Kiedy i gdzie?

6 czerwca br., godz. 17.00, Kąpielisko Bolko. Spotkanie potrwa około 2 godzin. Inspiratoria będą odbywać się cyklicznie – proponujemy raz na kwartał.

Zgłoszenia

Poniższą treść zgłoszenia prosimy przesłać na: k.krzyzanowska@laboratoriumzmiany.org.

Cześć, jestem …………………………………………………………. (imię i nazwisko, ew. nazwa organizacji/ instytucji) i zgłaszam udział w Kobiecym Inspiratorium. Przyjdę z ……………………………………… (dzieci i ich wiek/ inna kobieta / dziewczyna).

Dołączajcie do wydarzenia.  W razie pytań, prosimy pisać na k.krzyzanowska@laboratoriumzmiany.org

——————————————————-

Kobiece Inspiratoria są finansowane ze środków Fundacji Batorego.