Wesprzyj nas

Sprawdź, jak możesz wesprzeć realizację naszych projektów,
a tym samym – zmienić kawałek świata!

ilustracja kobiety z konewką i ogromnego serca, które wyrasta z doniczki

Wpłać darowiznę

Przekaż nam darowiznę na rzecz CELÓW STATUTOWYCH.
Nr konta bankowego: BNP Paribas Bank Polska S.A.
89 1750 0012 0000 0000 3073 6249
tytuł wpłaty: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE 

Fundacja Laboratorium Zmiany

ul. Jana Sobieskiego 15
46-081 Dobrzeń Wielki

Wspieraj regularnie!

Wpłaty przekazywane systematycznie są dla nas szczególnym wsparciem. Dzięki nim możemy planować swoje działania. Zapraszać dziewczyny, chłopców, kobiety, mężczyzn na warsztaty, gry czy treningi. Regularne wpłaty to „inwestycja” w życie pełne odwagi każdej z tych osób! 

ilustracja skarbonki w kształcie serca, mężczyzna z pomocą kobiety wrzuca pieniądz do niej
ilustracja kobiety i mężczyzny witających się uściskiem dłoni

Dołącz do nas

Zostań wolontariuszem, zostań wolontariuszką! Razem szukajmy sposobów na partnerskie relacje i świat przyjazny zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Będziemy współorganizować wydarzenia (np. warsztaty), tworzyć teksty i materiały promocyjne, przygotowywać i testować gry (planszowe, terenowe itp.) o różnorodnej tematyce, w tym o równości płci.

Chcesz zmienić świat? Napisz do nas!
rekrutacja@laboratoriumzmiany.org.pl

Przekaż datek na Facebooku

Przekaż go na naszym profilu lub zorganizuj zbiórkę urodzinową.  Połącz swoich znajomych i przyjaciół, żeby zrobić coś dla świata! Przekazane pieniądze wykorzystamy na organizację warsztatów, gier lub treningów, które dodadzą odwagi w życiu niejednej osobie.

ilustracja kobiety, której zegarek łączy się z innymi mobilnymi urządzeniami
Nasza praca to nieustanny proces. Od kilku lat wspieramy dziewczyny i kobiety z Opolszczyzny na drodze do życia i decydowania. W zgodzie ze sobą.
W naszych działaniach ciągle pojawiają się nowe dziewczyny, które potrzebują wzmocnienia na swojej drodze wymarzonej kariery czy realizowania pasji.
„Nie nadajesz się” – te słowa padły w stronę tych dziewczyn nie raz. Podczas warsztatów z asertywności, na zajęciach antydyskryminacyjnych, sprawdzamy na ile te słowa są prawdą.
Potrzebujemy Twojego wsparcia, by dalej dodawać im skrzydeł, odwagi, by zachęcać je do działania. Sprawdź, co możesz zrobić dla tych dziewczyn i kobiet.
Previous slide
Next slide