Wesprzyj nas

Od trzech lat dodajemy odwagi dziewczynom i kobietom z Opolszczyzn, by żyły i decydowały po swojemu. Wciąż jednak są dziewczyny, które rezygnują z wymarzonej pracy lub swoich pasji, bo usłyszały, że dziewczyny się do pewnych rzeczy nie nadają. Razem z nami, podczas warsztatów z asertywności czy zajęć antydyskryminacyjnych, sprawdzają na ile to prawda, a na ile krzywdzący stereotyp (zawsze!). Potrzebujemy Twojego wsparcia, by dalej dodawać im skrzydeł, odwagi, pomagać im w eksperymentowaniu, by zachęcać je do działania. Sprawdź, co możesz zrobić dla tych dziewczyn i kobiet. 

Od czerwca 2019r. organizujemy MISJĘ: ODWAGA (więcej: https://laboratoriumzmiany.org/zbieramy-pieniadze-na-odwazne-warsztaty-misjaodwaga )

 

Kup zestaw materiałów dla jednej grupy warsztatowej (pisaki, papier, flipy, naklejki)31,00 złW zamian otrzymasz osobiste podziękowanie e-mailem z grafiką z umięśnionym sercem i poradnik o odważnych zachowaniach (w formie e-booka).
Opłać uczestnictwo 1 osoby w warsztatach49,00 złOsobiste podziękowanie listem tradycyjnym + zestaw naklejek z umięśnionym sercem dla Ciebie i Twoich znajomych + poradnik o odważnych zachowaniach (w formie e-booka).
Opłać uczestnictwo 2 osób w warsztatach98,00 złOsobiste podziękowanie w formie filmiku na naszym fanpage + zestaw naklejek i przypinek z umięśnionym sercem dla Ciebie i Twoich znajomych + zestaw zakładek do książek + poradnik o odważnych zachowaniach (w formie e-booka)
Więcej niż 98,00 zł? Napisz do k.pisz @ laboratoriumzmiany.org

Wpłać darowiznę

Przekaż nam darowiznę na rzecz MISJI: ODWAGA. Nr konta bankowego: BNP Paribas Bank Polska S.A. 89 1750 0012 0000 0000 3073 6249 tytuł wpłaty: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE - misja odwaga. Fundacja Laboratorium Zmiany ul. Polna 15 49-100 Niemodlin KRS: 0000571454 NIP: 9910502051

Dołącz do nas

Zostań wolontariuszem, zostań wolontariuszką. Napisz do nas na rekrutacja@laboratoriumzmiany.org Szukamy osób w wieku 16-24 lata, które pomogą nam przygotowywać, organizować i testować gry (terenowe, planszowe, szkoleniowe) o tematyce równości płci i odważnych zachowaniach. Czas: 1-3 godz./ tygodniowo od czerwca do listopada 2019r. Jeśli lubisz grać i/lub chcesz zmienić świat tak, aby równość płci była normą... napisz do nas!

Ustaw zlecenie stałe

Każda kwota, szczególnie ta przekazywana systematycznie, będzie dla nas realnym wsparciem, które przełoży się na działania (warsztaty, gry, treningi) dla dziewczyn, chłopców, kobiet i mężczyzn oraz innych osób, zwiększające ich poczucie sprawczości, asertywności i życia pełnego odwagi.

Przekaż datek na Facebooku

Przekaż datek na naszym fanpage bądź zorganizuj zbiórkę urodzinową na Facecbooku. Facebook dokładnie wyjaśnia, jak w kilku krokach to zrobić: http://bit.ly/datek_facebook