Co gra może zmienić? Chorwacka perspektywa w projekcie Join The Game!

Na moment jeszcze przenosimy się do chorwackiej Rijeki, gdzie w połowie lutego spotkałyśmy się w międzynarodowym zespole projektu Join the Game. Co z tego wynikło?

To było ostatnie spotkanie pracowniczek młodzieżowych z organizacji partnerskich w projekcie “Join the Game”. Przez trzy dni intensywnie pracowałyśmy nad wypracowaniem i rozpracowaniem, jak przygotować jak najlepsze materiały do naszej nowej gry miejskiej. Przez to, że będzie można ją dostosować do swoich potrzeb i możliwości, szykujemy też przewodnik po tym, jak to zrobić. Mózgi parowały od myślenia, ale wróciłyśmy z planem działania. Premiera zaplanowana jest na jesień, ale już niedługo na zachętę pokażemy pierwszą część z podstawową strukturą “Włącz się do gry”. Zachęcamy wszystkie osoby pracujące z dziewczynami i młodymi kobietami do obserwowania tego projektu.
Nasz wyjazd był związany z projektem „Join the Game”, w którym pracujemy nad zachęceniem dziewczyn do spróbowania swoich sił w zawodach uważanych za “męskie”, a przez to polepszeniem ich sytuacji na rynku pracy. #JoinTheGame_EU
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus+.