zbiórka pieniędzy na "MISJAODWAGA.PL"

Zbieramy pieniądze na odważne warsztaty. MISJA:ODWAGA

Pod hasłem MISJA: Odwaga zbieramy pieniądze na przeprowadzenie dla młodzieży Warsztatów Dodających Odwagi. Dzięki takim zajęciom młode osoby nauczą się i doświadczą, jak to jest wypowiadać na głos swoje opinie, dzielić się swoimi uczuciami, czy reagować na niesprawiedliwość. Zobacz, jak możesz na pomóc!
Celem jest zebranie 10 780 zł, by od września do grudnia 2019 r. przeprowadzić 22 warsztatów dla 220 młodych ludzi z Opola, Niemodlina i Myślenic. – Chcemy, żeby każda młoda osoba uczyła się głośnego wypowiadania swoich opinii. Była słuchana i mówiła własnym głosem. W taki sposób możemy budować odważne i pełne empatii społeczeństwo – mówi Karolina Pisz, wiceprezeska Fundacji.

Przekazane darowizny sfinansują materiały do przeprowadzania warsztatów oraz uczestnictwo młodzieży. Pieniędze można wpłacać poprzez stronę misjaodwaga.pl.

Jak możesz nam pomóc?

  • możesz wpłacić dowolną kwotę, ufundować materiały lub uczestnictwo osób w warsztatach i odebrać swoją nagrodę,
  • wysłać linka do zbiórki do 3 osób i zachęcić je do wpłaty,
  • udostępnić linka do zbiórki w wybranym kanale społecznościowym,
  • przekazać informację o zbiórce do zaprzyjaźnionych dziennikarzy, dziennikarek i mediów,
  • użyj hasztagu #misja:odwaga w swoich mediach, gdy będziesz udostępniać informację o zbiórce,
  • skontaktuj się z nami, jeśli masz jeszcze parę pomysłów

 

2 lipca 2019r. kończymy zbiórkę na portalu zrzutka.pl ale pieniądze na MISJĘ: ODWAGA zbieramy cały czas!

Wpłać darowiznę, odlicz sobie ją od podatku i pomóż nam zorganizować warsztaty dla kolejnej grupy! W otrzymasz od nas podziękowanie (opis poniżej)

Nr konta: PL 89 1750 0012 0000 0000 3073 6249, BNP Paribas Bank Polska S.A. ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa

Tytuł wpłaty: Darowizna na cele statutowe – misja odwaga.

Kup zestaw materiałów dla jednej grupy warsztatowej (pisaki, papier, flipy, naklejki)31,00 złW zamian otrzymasz osobiste podziękowanie e-mailem z grafiką z umięśnionym sercem i poradnik o odważnych zachowaniach (w formie e-booka).
Opłać uczestnictwo 1 osoby w warsztatach49,00 złOsobiste podziękowanie listem tradycyjnym + zestaw naklejek z umięśnionym sercem dla Ciebie i Twoich znajomych + poradnik o odważnych zachowaniach (w formie e-booka).
Opłać uczestnictwo 2 osób w warsztatach98,00 złOsobiste podziękowanie w formie filmiku na naszym fanpage + zestaw naklejek i przypinek z umięśnionym sercem dla Ciebie i Twoich znajomych + zestaw zakładek do książek + poradnik o odważnych zachowaniach (w formie e-booka)
Więcej niż 98,00 zł? Napisz do k.pisz @ laboratoriumzmiany.org

O Fundacji Laboratorium Zmiany

W Fundacji Laboratorium Zmiany z dziewczynami i kobietami uczymy (się) jak odważnie stawać przed światem, mówić własnym głosem i wspierać się wzajemnie. Wspólnie z mężczyznami szukamy sposobów na świat przyjazny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.
● sprawiłyśmy, ze 218 nastolatków i nastolatek z woj. opolskiego i małopolskiego zrealizowało swoje własne inicjatywy na rzecz lokalnej społeczności,
● dzięki naszemu wsparciu warsztatowemu 33 lokalne liderki rozpoczęły działania antydyskryminacyjne,
● podczas naszych gier 56 osób przekonało się jak to jest reagować na niesprawiedliwość a 218 osób poznało historie odważnych kobiet i dziewczyn,
● 315 dziewczyn i chłopców ćwiczyło z nami jak radzić sobie z dyskryminacją w szkole.

Osoba do kontaktu

Szczegółowych informacji udziela Karolina Pisz, wiceprezeska Fundacji Laboratorium Zmiany.
nr tel. 606200967