Pełen przyjemności Dzień Kobiet z nami!

Zasmakuj w dbaniu o siebie! 11 marca organizujemy warsztaty on-line, które pomogą Ci odzyskać kontrolę, postawić siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu oraz poczuć energię do zadbania o siebie.

W trakcie warsztatów on-line razem zrobimy dwa (z sześciu) zadań z „Porcji na stres i porcji emocji”. Będzie czas na skonsultowanie z prowadzącymi zadań, zadanie pytań, wyjaśnienie wątpliwości. Prowadzenie:  Karolina Pisz, Anna Kasperek i Katarzyna Krzyżanowska. Warsztaty rozpoczną się o 19.30 i potrwają 90 minut. Z potrzebnych rzeczy: kamerka i zestaw słuchawkowy. Warsztaty nie będą nagrywane.

Jak zgłosić się na warsztaty?

 

Aby zapisać się na warsztaty, wystarczy do 10.03.2021 (do 24:00) kupić „Porcję na stres i porcję emocji” lub całą „Bombonierkę. Po zakupie otrzymasz zaproszenie na warsztaty on-line.

Co mówią kobiety o naszych „Pudełkach”?

 

Zadania pomagają zapoznać się z samym sobą. Dzięki zadaniom mogłam się wyciszyć. Innym razem uświadomiły mi, ile wspaniałych ludzi mnie otacza, że nie jestem sama. Zadania z pudełka dały możliwość zaplanowania czasu dla siebie, by zadbać o siebie.
Justyna
Ćwiczenia pozwoliły mi spotkać się ze sobą tu i teraz, oczyścić umysł z niespokojnych myśli, dały mi poczucie, że zaopiekowałam się sobą.
Dorota
Warsztat świetny. Ważne tematy – świetne rzeczy do pracy, do zastanowienia się nad sobą. Spotkanie skłoniło mnie do refleksji, minęło niespodziewanie szybko.
Anna

Oddajemy w Twoje ręce zestaw zadań, które pomogą Ci odzyskać kontrolę. Zastanowić się, na co masz wpływ?  Na siebie!

Czym są te Porcje na…?

 

Te zadania są jak pudełko czekoladek. To małe porcje, zaprojektowane, by z przyjemnością zadbać o siebie. Spróbuj mini ćwiczeń inspirowanych ideą micro learningu (małe zadania, skupiające się na rozwiązaniu konkretnego problemu, łatwo dostępne i używane w tzw. międzyczasie), których zrobienie zajmie ok. 15 minut.  Możesz kupić całe i próbować “czekoladki niespodzianki”. Lub kupić porcję o konkretnym “smaku”.

  1. Porcja na stres i porcja emocji.
  2. Porcja na wytchnienie i pewność siebie.
  3. Porcja na odwagę i energię.
Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń jako trenerki umiejętności społecznych oraz psycholożki wypracowałyśmy zadania, które stają się iskrą radości po długim, szarym dniu pełnym odpływu energii.
Zaintrygowana? Oto co możesz teraz zrobić: 
1️⃣ zapisz się do naszego newslettera i odbierz jedno darmowe zadanie. Potem zdecydujesz, czy to coś dla Ciebie.
2️⃣ Kup od razu „Porcję na stres i porcję emocji” lub „Bombonierkę” i zasmakuj w dbaniu o siebie.

 

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania: fundacja@laboratoriumzmiany.org