Karolina Pisz Liderką Równości!

Prezeska Fundacji Karolina Pisz została Liderką Równości w województwie opolskim! Jest jedną z 16 regionalnych Liderek wyłonionych w plebiscycie organizowany.m przez Ambasadę Brytyjską w Warszawie oraz Kongres Kobiet. Przedsięwzięcie to ma na celu docenienie i promowanie lokalnych liderek działających na rzecz osiągnięcia szeroko rozumianej równości płci w ich społecznościach. W ramach plebiscytu z każdego województwa zostanie wybrana jedna Liderka Równości oraz trzy Liderki Równego Biznesu z całej Polski.

Praca Karoliny na rzecz równości to niezliczone godziny praktyki, teorii i tworzenia nowych rozwiązań. To prowadzenie warsztatów, seminariów, udział w konferencjach, udzielanie się jako mentorka, research na potrzeby naszych gier, publikacji i działań długofalowych. To hektolitry kawy (bez cukry!), kilogramy ciastek (bez czekolady!) i sporo śmiechu i anegdotek po drodze.
Gratulujemy ogromnie Karola, jesteśmy z Ciebie megadumne! 

Pod tym linkiem można objerzeć transmisję internetową z gali finałowej plebiscytu. Po kliknięciu, otworzy się nowa karta – tym razem na Facebooku.