transmisja na żywo wypowiedzi kobiety udostępniana telefonem

Zobacz transmisję Spotkania z Superbabką – Magdą Beztroską + zaproszenie

Za nami kolejne spotkanie poświęcone Superbabkom. Magda Beztroska, która gościła w lutym, oczarowała wszystkich zebranych w ANA Cafe, jak i tych w przed monitorami bądź telefonami. 

Aby obejrzeć transmisję, tę i pozostałe, wystarczy zajrzeć na nasz fanpage. Tam znajduje się lista z linkami do wszystkich przeprowadzonych live’ów ze Spotkań z Superbabkami.

Dziękujemy za piękną fotorelację z wydarzenia, którą wykonała dla nas Katarzyna, regularna uczestniczka naszych Spotkań.

Superbabka Marca – prof. dr hab. Anna Pobóg-Lenartowicz

Już teraz zapraszamy na kolejne Spotkanie z Superbabkami, które odbędzie się 26 marca (tradycyjnie w ostatni wtorek miesiąca) o godz. 18.00 w ANA Cafe (pl. Kopernika 13). Tym razem będziemy gościć historyczkę-mediewistkę oraz wykładowczynię na Uniwersytecie Opolskim, prof. dr hab. Annę Pobóg-Lenartowicz.

Sama o sobie pisze tak: W młodości chciałam być piosenkarką, albo sportsmenką, ewentualnie dziennikarką sportową. Los sprawił, że zostałam…profesorką, mediewistką, czyli specjalistką od średniowiecza. Na szczęście dziś mogę realizować swoje pasje, także w ramach pracy zawodowej: prowadzę wykłady o kobietach, o historii igrzysk olimpijskich i Polakach startujących na igrzyskach. Jestem też członkinią Komisji Historii Kobiet przy Komitecie Nauk Historycznych Polskiej Akademii Nauk, a w wolnych chwilach działam na rzecz Chmielowic, jako prezeska tamtejszego Towarzystwa Przyjaciół. Najbardziej dumna jestem z moich dwóch Córek oraz z dwóch bajek, z których – na razie – tylko jedna ukazała się drukiem.

Zapraszamy serdecznie na to spotkanie!

O SAMYCH SPOTKANIACH

Widzimy się w każdy ostatni wtorek miesiąca w godzinach wieczornych. Wstęp na Spotkania z Superbabkami jest bezpłatny. Są to wydarzenia otwarte, serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą wysłuchać historii Superbabki, zainspirować się nią i zadać jej pytania, jeśli się nasuną.

Spotkania odbywają się dzieki dofinansowaniu przez Fundację Batorego.