Pudełkowy kurs

Nasz Pudełkowy Kurs online został tak zaprojektowany, żebyś mogła z niego spokojnie korzystać w swoim codziennym życiu.

Cały Kurs to 3 Pudełka. Możesz skorzystać tylko z jednego i zobaczyć czy to dla Ciebie, a możesz od razu kupić dostęp do wszystkich trzech.

Każde Pudełko to koszt 40 złotych. W jego ramach otrzymujesz zestaw krótkich ćwiczeń (15 minutowych), które łatwo zmieścisz wśród innych, codziennych zadań. Robisz je w dowolnym, wybranym przez siebie momencie. Możesz wracać do nich tak często jak chcesz. Dajemy Ci dostęp do naszych zadań przez cały rok.

 

Jest to mała pomoc, która pomoże Ci osiągnąć duże efekty. Przeczytaj jakie korzyści odniosły osoby, które już skorzystały z naszych pudełek:

 

Justyna Matuszek – 22 października 2020

„Super pomysł! Każdy temat na wagę złota, opracowany w bardzo przystępny i treściwy sposób. Moim zdaniem każdy, kto podejmie się wykonania tych zadań może zyskać dużo dobrego, może nauczyć się czegoś o sobie, może poznać konkretne sposoby radzenia sobie z różnymi trudnościami.”

Hanna Żyła– 30 grudnia 2020

„Trochę spokoju na koniec dnia. Ćwiczenia poszły szybciej, niż się spodziewałam, bo okazało się, że to ode mnie będzie zależało, ile czasu na nie poświęcę. Jeśli najdzie mnie taka potrzeba, to łatwo będzie do nich wrócić nawet w środku dnia, stojąc na przystanku bez jakikolwiek materiałów przed oczami.”

Nie musisz nic instalować, ani mieć super sprzętu. Wystarczy, że odbierasz maila oraz masz urządzenie odtwarzające dźwięk i wizję (plik mp3 i mp4) oraz pozwalające przeczytać tekst (pdf). To wszystko, co jest Ci potrzebne, aby zacząć swoją przygodę w dbaniu o siebie. Jeśli masz ochotę odpocząć od komputera, możesz wydrukować sobie część ćwiczeń.

Dla tych z Was, które chciałyby dzielić się swoimi odczuciami z innymi osobami w trakcie wykonywania zadań, przygotowałyśmy specjalną grupę na fb. Możesz w niej uczestniczyć jeżeli masz czas i ochotę, ale jeśli nie chcesz, to jest też ok.

Jeżeli spodobają Ci się rozwiązania z Pudełka, które wybrałaś – pamiętaj, że zawsze możesz sięgnąć też po inne Pudełka.

Zapraszamy!

Anna Kasperek
Karolina Pisz
Katarzyna Krzyżanowska

Z Laboratorium Zmiany

Pudełko 1

PUDEŁKO 1 – Dla tych, które chciałyby sobie nieco ulżyć w stresie.

29.00
Pudełko 2

PUDEŁKO 2 – Dla tych, które chciałyby być troszkę bardziej pewne siebie

29.00
Pudełko 3

PUDEŁKO 3 – Dla tych, które chciałyby sobie pomóc w wyznaczaniu granic.

29.00