Znamy już Superbabkę lutego! To…

Magda Beztroska. Trenerka, coachka, doula. Spotkanie z nią odbędzie się w ostatni wtorek miesiąca, czyli 26 lutego o godz. 18.00 w ANA CAFE. 

Magda to certyfikowana trenerka metody Points of You ®, trenerka Analizy Potencjału Zawodowego, fanka gestaltowskich, artetarapeutycznych i biblioterapeutycznych narzędzi w pracy z klintem oraz inicjatorka Kręgów Kobiet w Opolu i Częstochowie.

To także fascynatka naturalnych porodów i mam dzieci edukowanych domowo. Radykalna poszukiwaczka, od 15 lat niezmiennie towarzysząca ludziom w zmianie.

O SAMYCH SPOTKANIACH

Widzimy się w każdy ostatni wtorek miesiąca w godzinach wieczornych. Wstęp na Spotkania z Superbabkami jest bezpłatny. Są to wydarzenia otwarte, serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą wysłuchać historii Superbabki i zadać jej pytania, jeśli się nasuną. Każde Spotkanie jest ogłaszane wcześniej na fanpage, polecamy nas obserwować, by nie przeoczyć następnego wydarzenia. Jednocześnie można z nami współtworzyć Spotkania! Na facebooku powstała grupa, która podsuwa propozycje swoich Superbabek.
Spotkania odbywają się dzieki dofinansowaniu przez Fundację Batorego.