Spotykamy się z Superbabkami. Ty też możesz!

Spotkanie z Superbabkami

W październiku wystartowałyśmy z cyklicznymi Spotkaniami z Superbabkami. To dwugodzinne wspólne posiedzenie przy kawie, winie i słodkościach, poświęcone konkretnej Superbabce. Za nami już dwa takie wydarzenia!

Pierwszą Superbabką została Elżbieta Pogoda, która o sobie mówi tak:

Miałam być naukowcem. Wyjazd do Ivey Business School w Kanadzie w ramach kursu Train the Trainer dla osób związanych z nauką odrobinę pomieszał mi szyki. Obecnie rozwijam się jako trenerka rozwoju osobistego i biznesu, edukatorka, właścicielka własnej firmy (Elżbieta Pogoda ROZWOJOWNIA). Specjalizuję się w treningu umiejętności miękkich dla dorosłych oraz popularyzacji nauk biologicznych dla dzieci i młodzieży. Pasję nauczania biologii molekularnej dzieci w najmłodszym wieku, z powodzeniem realizuję w ramach autorskiego projektu LabIQ. Współtworzyłam z Fundacją Laboratorium Zmiany program wspierający studentów kierunków ścisłych w rozwoju przedsiębiorczości, mający na celu usprawnienie transferu wiedzy z nauki do przemysłu.

Jestem bezkrytycznym amerykanofilem, po pobycie na Stanford, które jest niezmiennie światowym centrum rozwoju myśli technologicznej i innowacji w sercu Doliny Krzemowej. Staram się zarażać optymizmem i proaktywną postawa, przywiezionymi z Kalifornii. Czynnie angażuję się w sprawy dla mnie ważne w ramach corocznej kampanii “16 dni przeciwko przemocy ze względu na płeć”. Przewód doktorski z genetyki ewolucyjnej na UJ planuję zamknąć, zaraz po tym jak się wyśpię i wypocznę od opieki nad rocznym już Bruno i 10 letnim Szymkiem. Głowa mi pęka od pomysłów na nowe projekty…ale najpierw rodzina. I kawa.

Z każdego spotkania prowadzimy transmisję live, Elę możecie posłuchać, klikając w ten link: Ela. 

Drugą Superbabką, listopadową, została Agnieszka Zientarska. Z wykształcenia polonistka, filozofka nauczycielka, trenerka, edukatorka, logopedka.
Interesuje ją skuteczna i mądra edukacja, której poświęca czas, tworzy projekty, pracuje z uczniami, szkoli nauczycieli, prezentuje referaty na międzynarodowych konferencjach.
Agnieszka to także pasjonatka podróży- poszukująca polskich śladów na Syberii, tropów Gombrowicza w Argentynie, wytworów kultury Aborygenów na Tajwanie, rozległych przestrzeni w Mongolii, wulkanów błotnistych w Azerbejdżanie. Interesuje się filozofią chodzenia. Na swoim koncie ma kilka tysięcy przebytych tras pielgrzymkowych- Hiszpania, Portugalia, Norwegia, Polska, Japonia.

Posłuchać historii Agnieszki możecie, klikając w poniższy link: Agnieszka. 

O samych spotkaniach

Widzimy się w każdy ostatni wtorek miesiąca w godzinach wieczornych. Wstęp na Spotkania z Superbabkami jest bezpłatny. Są to wydarzenia otwarte, serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą wysłuchać historii Superbabki i zadać jej pytania, jeśli się nasuną. Każde Spotkanie jest ogłaszane wcześniej na fanpage, polecamy nas obserwować, by nie przeoczyć następnego wydarzenia. Jednocześnie można z nami współtworzyć Spotkania! Na facebooku powstała grupa, która podsuwa propozycje swoich Superbabek. Zapraszamy!