Spędź Dzień Kobiet z nami w CH Turawa Park

Odwaga to temat przewodni Dnia Kobiet, który organizujemy z Turawa Park 9 marca.  Przygotowałyśmy m.in. grę zespołową z nagrodami, stoiska z konsultacjami oraz atrakcje dla dzieci. Sprawdźcie program wydarzenia odWAŻNE. 

Gra “ODWAŻNE”, 9 marca, ch turawa park

ODWAŻNE to gra, podczas której poznasz niezwykłe historie kobiet, które odważnie stawały przed światem i realizowały swoje marzenia.

Twoim zadaniem będzie pomóc reżyserce Jadwidze w stworzeniu sezonu najnowszego serialu o odważnych, lecz często mało znanych kobietach.

Aby przystąpić do gry należy zarejestrować swój zespół: 2-5osób (przynajmniej jedna osoba w zespole musi być pełnoletnia, min. wiek to 5 lat) w punkcie startowym w godz. od 13:00 do 17:00.  Czas rozgrywki to ok. 25 min. Dla każdego zespołu przygotowane są nagrody!

Festiwal Dziewczyn
fot. Hanna Żyła

“Jestem ważna” – stanowiska z konsultacjami

Chcemy, aby kobiety miały ODWAGĘ do zaprzyjaźnienia się ze swoim ciałem, takim jakie jest. Za pomocą warsztatów pokażemy im, jak zacząć tą piękną przyjaźń. W trakcie całego wydarzenia w Turawa Park odbędą się:

  • warsztaty: „Lustro PowerSelfie” i “Ważne komplementy”,
  • konsultacje kosmetyczne, dla osób, dla który ważna jest cera oraz makijaż.

Chcemy, aby kobiety próbowały dbać o swoje potrzeby, aby czuły się dla siebie WAŻNE. Z pomocą specjalistów i specjalistek doradzimy, jak to zrobić. Przygotowałyśmy:

  • dla osób, które nie miały ostatnio kontaktu ze swoim ciałem – porady fizjoterapeutki, masaż dłoni i karku,
  • dla osób, które potrzebują odpoczynku i uważności – mini warsztaty z sensoryki i mindfulness,
  • dla osób, które chcą mieć większą wiedzę na temat swojego ciała – pomiar tkanki tłuszczowej.

Dla dzieci i młodzieży przygotowałyśmy m.in. artystyczne malowanie twarzy.

Trwają konkursy z nagrodami

Podczas wydarzenia 9 marca odbędzie się także wręczenie nagród w konkursach, które poprzedzają nasz Dzień Kobiet. W tej chwili trwa jeszcze konkurs na grupie dla mam administrowany przez stowarzyszenie Mam z Opola. W najbliższą niedzielę wystartuje konkurs z nagrodami na naszym profilu na Instagramie (@laboratoriumzmiany), a na koniec będzie można wziąć udział w konkursie, który pojawi się na fanpage CH Turawa Park.

Do zobaczenia 9 marca w Turawa Park!