Ola Krok była grudniową Superbabką. O harcerstwie, ukulele, podróżach i kawie

Superbabka

2018 zakończyłyśmy z przytupem! Grudniową Superbabką została Ola Krok, harcerka, miłośniczka przygód, ludzi i ich historii. Z pasją opowiadała o swoich doświadczeniach, a także ukulele i kawie.  To było wspaniałe spotkanie!

Tradycyjnie całość była transmitowane na naszym fanpage. Z przyczyn technicznych, transmisję można objerzeć w dwóch częściach. Poniżej znajdują się linki do każdego odcinka.

  1. https://www.facebook.com/FLaboratoriumZmiany/videos/573164929814268/ 
  2. https://www.facebook.com/FLaboratoriumZmiany/videos/1613981952081611/

Jak co miesiąc spotkałyśmy się w ANA CAFE o 18.00, by wysłuchać Superbabki. Tym razem Ola, także Ambasadorka naszego projektu Włącz się do gry, opowiadała o życiu harcerki, o tym, co harcerstwo wnosi do życia, czego wymaga, uczy i kogo sprowadza na naszą życiową ścieżkę. Nie zabrakło wspomnień z licznych podróży, przygód z owcami w tle; ukulele, które możliwe, że los podrzucił we właściwe miejsce, o właściwym czasie i kawie, która ma wiele barw i łączy wiele osób. Ola podzieliła się z nami swoją wizją świata i śmiałymi marzeniami, za które trzymamy kciuki. Dziękujemy Ci i wszystkim przybyłym oraz oglądającym transmisję za udział w spotkaniu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić wszystkich na kolejne spotkanie, której już 29 stycznia 2019 r. Tradycyjnie w ANA CAFE o 18.00. 

O SAMYCH SPOTKANIACH

Widzimy się w każdy ostatni wtorek miesiąca w godzinach wieczornych. Wstęp na Spotkania z Superbabkami jest bezpłatny. Są to wydarzenia otwarte, serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą wysłuchać historii Superbabki i zadać jej pytania, jeśli się nasuną. Każde Spotkanie jest ogłaszane wcześniej na fanpage, polecamy nas obserwować, by nie przeoczyć następnego wydarzenia. Jednocześnie można z nami współtworzyć Spotkania! Na facebooku powstała grupa, która podsuwa propozycje swoich Superbabek. Zapraszamy!

Spotkania odbywają się dzieki dofinansowaniu przez Fundację Batorego.