Mamy nową ofertę szkoleń! Sprawdź, co przygotowałyśmy

Ruszamy z nową propozycją szkoleń! Stworzyłyśmy Fabrykę Gier i Trening Odwagi. Sprawdź, co się zmieni w Twoim życiu po tych kursach. 

Fabryka gier

Gry są fantastycznym sposobem na zabawę i wspólne spędzanie czasu. To, co my uwielbiamy w grach to zdobywanie nowych umiejętności, czy uczenie się „jakby przy okazji”.

Jako Fundacja od 4 lat projektujemy gry: miejskie, terenowe, szkoleniowe, planszowe… forma nie jest dla nas istotna. Najważniejszy jest przekaz. Poprzez gry uczymy konkretnych umiejętności, proponujemy rozwiązania trudnych sytuacji, zwracamy uwagę na problemy społeczne (nierówności, dyskryminację, przemoc), popularyzujemy historie osób i miejsc.

Poprzez udział w szkoleniu :

  • oszczędzisz czas na samodzielne wyszukiwanie narzędzi, przedzieranie się przez strony internetowe i pdf-ydane rozsiane po Internecie
  • będziesz miał/miała pewność, że Twoja gra, będzie narzędziem, które odpowie na konkretny problem, zilustruje faktyczną sytuację.
  • zdobędziesz umiejętność zaprojektowania gry poruszającej umysł, ciało i emocje, na każdy temat.
  • nabędziesz samodzielność w projektowaniu oryginalnych, ciekawych narzędzi
  • poznasz metodę Design Thinking, którą możesz wykorzystać w innych okazjach do projektowania usług i rozwiązywania problemów organizacji/ instytucji.

Więcej o szkoleniu “Fabryka gier” przeczytasz w zakładce Oferujemy, gdzie znajdziesz szczegóły odnośnie programu, terminów i zgłoszeń. 

Trening Odwagi

Poczuj jak to jest, gdy odważnie stajesz przed światem i mówisz własnym głosem. Nasz trening odwagi jest po to, aby w bezpiecznych warunkach uczyć się, jak żyć z odwagą. 

Trening składa się z czterech modułów: Z odwagą i czułością o uczuciach, Jestem w porządku. Prawo do wyrażania siebie, Samoakceptacja – dbam o siebie, Wstyd. Zapraszamy na cały cykl zajęć. Można też wziąć udział w tylko jednym dniu.

Więcej o szkoleniu “Trening Odwagi” przeczytasz w zakładce Oferujemy, gdzie znajdziesz szczegóły odnośnie programu, terminów i zgłoszeń. 

Festiwal Dziewczyn
fot. Hanna Żyła