Katarzyna Sowa zabrała nas do lasu

Za nami już styczniowe Spotkanie z Superbabkami. Tym razem gościła u nas Katarzyna Sowa, założycielka pierwszego na Opolszczyźnie leśnego przedszkola. A oto mikropodsumowanie. 

W dwie godziny przeniosłyśmy się z ANA CAFE do lasu, który o każdej porze wygląda inaczej; w którym nie można się nudzić; w którym nie ma złej pogody, jest tylko niedobrany strój; którego każdy element, jest angażującą zabawką, nawet jeśli to tylko patyk.

Kasia przybliżyła nam ideę leśnych przedszkoli i jej drogę do stworzenia takiego miejsca w Łubnianach. Opowiedziała o szczęśliwym dzieciństwie na łonie natury oraz ambitnych i nietuzinkowych planach na przyszłość. Po spotkaniu każda z nas miałą ochotę uciec choć na chwilę do najbliższego parku czy lasu, by podładować akumulatory.

Całość spotkania można obejrzeć na naszym fanpage w zakładce filmy, a dokładnie tutaj: https://www.facebook.com/FLaboratoriumZmiany/videos/408946756530705/

Zapraszamy na kolejne Spotkanie z tej serii, które odbędzie się 26 lutego, tradycyjnie o 18.00 w ANA CAFE, na placu Kopernika. 

O SAMYCH SPOTKANIACH

Widzimy się w każdy ostatni wtorek miesiąca w godzinach wieczornych. Wstęp na Spotkania z Superbabkami jest bezpłatny. Są to wydarzenia otwarte, serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą wysłuchać historii Superbabki i zadać jej pytania, jeśli się nasuną. Każde Spotkanie jest ogłaszane wcześniej na fanpage, polecamy nas obserwować, by nie przeoczyć następnego wydarzenia. Jednocześnie można z nami współtworzyć Spotkania! Na facebooku powstała grupa, która podsuwa propozycje swoich Superbabek.
Spotkania odbywają się dzieki dofinansowaniu przez Fundację Batorego.