Integracja opolskich aktywistek, czyli Kobiece Inspiratorium

Kobiece Inspiratoria będą okazją do dzielenia się doświadczeniami, informacjami i zasobami, ale także czasem inicjowania wspólnych, kobiecych działań w Opolu. 22 marca o godz. 18.00 odbędzie się pierwsze takie spotkanie, na które zapraszamy aktywistki działające na rzecz kobiet. 

Serdecznie zapraszamy przedstawicielki organizacji, grup nieformalnych, aktywistki i działaczki, które na różne sposoby działają na rzecz rozwoju i wspierania kobiet, na pierwsze spotkanie Kobiecego Inspiratorium.

CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO?

Kobiece Inspiratoria będą okazją do dzielenia się doświadczeniami, informacjami i zasobami, ale także czasem inicjowania wspólnych kobiecych działań. Chcemy bliżej się poznać i w kawiarnianej atmosferze pogadać o tym, co już robicie, ale też o tym, o czego potrzebujecie i o czym marzycie.

Podczas najbliższego spotkania opowiemy o nowym kobiecym projekcie Fundacji Laboratorium Zmiany. Część spotkania przeznaczymy też na zapoznanie się z Waszymi działaniami i planami, więc jeśli chcecie opowiedzieć o sobie lub o swojej organizacji, bardzo Was do tego zapraszamy – przygotujcie prezentacje na 5 min.

Jest możliwość przyjścia z dziećmi.

KIEDY i GDZIE?

22. marca br., godz. 18.00 w Masala Tea House (ul. A. Kośnego 46, Opole). Spotkanie potrwa około 2 godzin. Inspiratoria będą odbywać się cyklicznie – proponujemy raz na kwartał.

ZGŁOSZENIA

Można jeszcze się dopisać do wydarzenia. Poniższą treść zgłoszenia prosimy przesłać na: k.krzyzanowska@laboratoriumzmiany.org.

Cześć, jestem …………………………………………………………. (imię i nazwisko, ew. nazwa organizacji/ instytucji) i zgłaszam udział w Kobiecym Inspiratorium. Przyjdę z ……………………………………… (dzieci i ich wiek/ inna kobieta / dziewczyna).

W razie pytań, prosimy pisać na k.krzyzanowska@laboratoriumzmiany.org