Cykl warsztatów dla osób pracujących z młodzieżą ruszy na jesień. Trwa już rekrutacja!

Do udziału zapraszamy osoby pracujące z młodzieżą oraz te, które chcą zacząć – wszystkich, którzy chcą wzmocnić swoje kompetencje liderskie oraz umiejętności trenerskie w pracy z młodzieżą. W programie skupimy się m.in. na takich zagadnieniach jak: asertywność, ciałopozytywność czy hejt. Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązuje rekrutacja, która właśnie wystartowała.

Szczególnie zapraszamy osoby, które chcą realizować projekty edukacyjne związane z równością płci i wzmacnianiem kobiet i dziewczyn w lokalnych środowiskach.  W programie skupimy się na tematach:

  1. asertywność,
  2. ciało pozytywność,
  3. stereotypy i uprzedzenia,
  4. komunikacja interpersonalna,
  5. radzenie sobie ze stresem,
  6. antydyskryminacja,
  7. hejt.

Pokażemy jak tworzyć interesujące dla młodzieży zajęcia, które dotyczą ważnych i niełatwych tematów. Poznacie ćwiczenia i zadania, które będziecie mogli/mogły wykorzystać w swojej pracy. Dowiecie się, jak rozmawiać z młodymi ludźmi o trudnych sprawach.

Po całym cyklu zapewniamy dodatkowe wsparcie merytoryczne w postaci konsultacji – spotkamy się przy kawie, by porozmawiać o Waszych pomysłach, projektach, scenariuszach oraz odpowiemy na pytania związane z Waszą pracą z młodzieżą.

Warsztaty będą prowadzone przez członkinie Fundacji Laboratorium Zmiany – praktyczki  pracy z młodzieżą z kilkuletnim doświadczeniem, pedagożki, psycholożki, trenerki umiejętności społecznych i trenerki młodzieżowe.

Spotkania rozpoczniemy warsztatem integracyjnym 22.09.2018 r. Terminy kolejnych zjazdów to:

  1. 29-30.09.2018r.,
  2. 06-07.10.2018r.,
  3. 27-28.10.2018r.

Warsztaty będą odbywać się w Ozimku (dokładną lokalizację podamy nieco później). Uczestnicy i uczestniczki otrzymają zaświadczenie potwierdzające udział w cyklu warsztatów.

Rekrutacja

Aby wziąć udział, należy przesłać swoje zgłoszenia możecie na adres: rekrutacja@laboratoriumzmiany.org. W zgłoszeniu prosimy napisać, dlaczego zależy Państwu na udziale w tym szkoleniu oraz napisać swoje imię i nazwisko wraz z numerem telefonu. By zgłoszenie mogło być przez nas przetwarzane, proszę nie zapomnieć o dodaniu poniższej formuły do treści maila:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji na szkolenia organizowane przez Fundację Laboratorium Zmiany, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Udział w całym cyklu warsztatowym jest bezpłatny!
W przypadku pytań, można się z nami skontaktować mailowo (zarzad@laboratoriumzmiany.org) lub przez fanpage, do polubienia którego zachęcamy.


Projekt realizujemy dzięki dofinansowaniu z Fundacji im. Stefana Batorego.