Spotkanie z Superbabkami 2 w najbliższy piątek!

Zapowiadałyśmy i oto jest: drugie Spotkanie z Superbabkami odbędzie się 25 maja – w najbliższy piątek!  Tym razem pojawią się inne przedstawicielki zawodów, a tym samym będzie można usłyszeć zupełnie inne historie, poznać zupełnie inne zawody i zajrzeć za kulisy ich pracy. Już teraz możemy wspomnieć, że będzie kobieta sięgająca gwiazd, kobieta kochająca drewno i kobieta, która bez maski się nie rusza.

O tym kto konkretnie pojawi się na Spotkaniu, dowiecie się śledząc naszego fanpage’a – będziemy stopniowo ujawniać nasze gwiazdy, a będzie sztos, jak to mówi młodzież. 🙂

Jeśli się dziewczyny zastanawiacie, co można robić w przyszłosci, oto spotkanie dla Was. 🙂 Zapraszamy wszystkie nastolatki, które chciałyby poznać coś i kogoś nowego, spędzić fajnie czas w towarzystwie dziewczyn i prawdziwych Superbabek.  Wstęp jest darmowy!

Zapraszamy w najbliższy piątek (25.05) na godz. 17.00 do restauracji Festivalowa (na piętrze! ul. Kościuszki 3, Opole).

Poprzednie spotkanie możecie podejrzeć w tej galerii:


———–
Projekt innowacyjny „Włącz się do gry” realizowany jest w ramach
projektu grantowego „TransferHUB generowanie, wsparcie grantowe i inkubacja innowacji społecznych. Przejście z systemu edukacji do aktywności zawodowej”, www.transferhub.pl.